Muzikoterapie

Umožnuje nám to proniknout do alfa hladiny, kde se naše tělo léčí a vyživuje prostřednictvím vysoko vibračních zvuků.

Muzikoterapeutická relaxace

prostřednictvímJedná se o Muzikoterapeutickou relaxaci, při níž dochází k uvolněné těla a mysli. Umožnuje nám to proniknout do alfa hladiny, kde se naše tělo léčí a vyživuje prostřednictvím vysoko vibračních zvuků. Celé 2 hodiny bude hrát Magdaléna a Adéla.

 Magdaléna studuje Muzikoterapeutickou školu v Olomouci, a léčení zvukem dělá i individuálně s jedním klientem. Věnuje se ženským kruhům a seberozvoji.

 Adéla studuje učitelství, lásku k hudbě vnímá od dětství, kdy absolvovala kurzy muzikoterapie. Ve svém životě se  zaměřuje na práci s lidmi a jejich vědomí všestranný rozvoj. Věnuje se také kakao ceremoniím, které jsou někdy součástí muzikoterapeutické relaxace. 

Užijte si muzikoterapeutickou relaxaci, při níž dochází k uvolnění těla a mysli. Umožňuje nám proniknout do alfa hladiny, kde se naše tělo léčí a vyživuje prostřednictvím vysokovibračních zvuků.

Hrajeme na nástroje jako jsou Tibetské mísy, asijská brumle, bubny djembe, šamanský buben, flétny, oceánský buben, panova flétna, didgeridoo a další…

 

Co zažijete?

Hluboká relaxace

Cras id velit metus. Pellentesque malesuada maximus ligula. Aenean quis ipsum sed neque dapibus posuere.

Vnitřní vhled

Cras id velit metus. Pellentesque malesuada maximus ligula. Aenean quis ipsum sed neque dapibus posuere.

Změna myšlenek

Muzikoterapie má příznivý vliv na změnu myšlení – Pozitivní! Během hluboké relaxace se zklidní vaše tělo i mysl. Myšlenky se zklidní a dostaví se stavy bez myšlení, připomínající prázdno tichého oceánu kde je čas cítit, slyšet a vnímat hluboké vhledy.

Přehled uplynulých akcí